Archiwum list startowych
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2020:
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Łukasz | pomorskie | ORC | |
2 | Paweł | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
3 | Zenon | wielkopolskie | ORC | |
4 | Władysław | zachodniopomorskie | ORC | |
5 | Grzegorz | warmińsko-mazurskie | ORC | |
6 | Maciej | mazowieckie | ORC | |
7 | Kamil | zachodniopomorskie | OPEN | |
8 | Jacek | warmińsko-mazurskie | ORC | |
9 | Ryszard | pomorskie | ORC | |
10 | Kuba | pomorskie | ORC | |
11 | Jacek | pomorskie | ORC | |
12 | Jerzy | wielkopolskie | ORC | |
13 | Adam | lubuskie | OPEN | |
14 | Witold | wielkopolskie | ORC | |
15 | Tomasz | ORC | ||
16 | Adam | pomorskie | OPEN | |
17 | Piotr | pomorskie | ORC | |
18 | Tomasz | zachodniopomorskie | ORC | |
19 | Maciej | kujawsko-pomorskie | ORC | |
20 | Andrzej | opolskie | OPEN |
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2019:
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Łukasz | pomorskie | ORC | |
2 | Ryszard | pomorskie | ORC | |
3 | Andrzej | opolskie | ORC | |
4 | Jacek | pomorskie | ORC | |
5 | Zenon | wielkopolskie | ORC | |
6 | Grzegorz | warmińsko-mazurskie | OPEN | |
7 | Kuba | pomorskie | ORC | |
8 | Dominik | podlaskie | OPEN | |
9 | Jerzy | wielkopolskie | OPEN | |
10 | Aleksandra B. | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
11 | Wladek | zachodniopomorskie | OPEN | |
12 | Piotr | pomorskie | ORC | |
13 | Honorata | pomorskie | OPEN | |
14 | Claus | Denmark | OPEN | |
15 | Paweł | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
16 | Przemyslaw | pomorskie | OPEN | |
17 | Tomasz | mazowieckie | ORC | |
18 | Maciej | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
19 | Marek | pomorskie | OPEN | |
20 | Jacek | warmińsko-mazurskie | ORC | |
21 | Joanna | mazowieckie | OPEN | |
22 | Rafał | łódzkie | OPEN | |
23 | Witold | wielkopolskie | ORC |
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2018:
Wyniki szczegółowe: Klasa ORC Klasa OPEN
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Maciej | mazowieckie | OPEN | |
2 | Andrzej | opolskie | ORC | |
3 | Aleksandra | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
4 | Paweł | mazowieckie | OPEN | |
5 | Kuba | pomorskie | ORC | |
6 | Ryszard | pomorskie | ORC | |
7 | Jerzy | wielkopolskie | OPEN | |
8 | Grzegorz | pomorskie | OPEN | |
9 | Witold | pomorskie | ORC | |
10 | Zenon | wielkopolskie | ORC | |
11 | Adrian | zachodniopomorskie | OPEN | |
12 | Maciej | pomorskie | OPEN | |
13 | Wieslaw | świętokrzyskie | ORC | |
14 | Witold | wielkopolskie | ORC | |
15 | Jacek | pomorskie | OPEN | |
16 | Tomasz | pomorskie | ORC | |
17 | Marcin | dolnośląskie | OPEN | |
18 | Maciej | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
19 | Krzysztof | warmińsko-mazurskie | OPEN | |
20 | Przemysław | pomorskie | ORC | |
21 | Marek | pomorskie | ORC | |
22 | Tomasz | warmińsko-mazurskie | ORC | |
23 | Mikołaj | mazowieckie | OPEN | |
24 | Łukasz | pomorskie | ORC | |
25 | Dominik | podlaskie | ORC | |
26 | Jan | Germany | ORC | |
27 | Honorata | pomorskie | ORC |
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2017:
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Jacek | warmińsko-mazurskie | ORC | |
2 | Radosław | zachodniopomorskie | MINI | |
3 | Mirosław | warmińsko-mazurskie | ORC | |
4 | Witek | pomorskie | ORC | |
5 | Władysław | zachodniopomorskie | ORC | |
6 | Przemysław | pomorskie | ORC | |
7 | Leino | Sweden | MINI | |
8 | Grzegorz | pomorskie | OPEN | |
9 | Piotr | zachodniopomorskie | ORC | |
10 | Aleksandra B. | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
11 | Jerzy | wielkopolskie | ORC | |
12 | Ryszard | pomorskie | OPEN | |
13 | Grzegorz | warmińsko-mazurskie | ORC | |
14 | Zenon | wielkopolskie | ORC | |
15 | Marcin | dolnośląskie | MINI | |
16 | Robert | pomorskie | ORC | |
17 | Mateusz | mazowieckie | ORC | |
18 | Artur | zachodniopomorskie | ORC | |
19 | Tomasz | mazowieckie | ORC | |
20 | Morten | Germany | MINI | |
21 | Paweł | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
22 | Maciej | pomorskie | ORC | |
23 | Jacek | pomorskie | ORC | |
24 | Maciej | opolskie | ORC | |
25 | Dawid | dolnośląskie | ORC | |
26 | Michaś | pomorskie | MINI | |
27 | Witold | wielkopolskie | ORC | |
28 | Claus | Denmark | MINI |
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2016:
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra Bogumiła | kujawsko-pomorskie | ORC | |
2 | Andrzej | opolskie | OPEN | |
3 | Jacek | pomorskie | ORC | |
4 | Piotr | zachodniopomorskie | ORC | |
5 | Witek | pomorskie | ORC | |
6 | Jacek | warmińsko-mazurskie | ORC | |
7 | Zenon | wielkopolskie | ORC | |
8 | Marek | pomorskie | ORC | |
9 | Piotr | pomorskie | ORC,KWR | |
10 | Ryszard | pomorskie | ORC | |
11 | Jerzy | wielkopolskie | OPEN | |
12 | Szymon | lubuskie | OPEN | |
13 | Tomasz | mazowieckie | ORC | |
14 | Kuba | pomorskie | ORC | |
15 | Maciej | pomorskie | ORC | |
16 | Mateusz | Mazowieckie | ORC | |
17 | Paweł | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
18 | Joanna | mazowieckie | OPEN | |
19 | Przemysław | pomorskie | ORC | |
20 | Maciej | śląskie | OPEN | |
21 | Michał | pomorskie | MINI | |
22 | Krzysztof | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
23 | Rafał | pomorskie | OPEN | |
24 | Mirosław | warmińsko-mazurskie | ORC,KWR | |
25 | Marcin | dolnośląskie | MINI |
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2015:
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Andrzej | opolskie | OPEN | |
2 | Władysław | zachodnio-pomorskie | ORC | |
3 | Piotr | zachodnio-pomorskie | ORC | |
4 | Ryszard | pomorskie | ORC | |
5 | Aleksandra | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
6 | Jacek | warmińsko-mazurskie | ORC | |
7 | Krzysztof | warmińsko-mazurskie | OPEN | |
8 | Maciej | kujawsko-pomorskie | ORC | |
9 | Piotr | małopolskie | OPEN | |
10 | Jacek | pomorskie | ORC | |
11 | Bartłomiej | pomorskie | OPEN | |
12 | Kuba | pomorskie | ORC | |
13 | Marek | pomorskie | OPEN | |
14 | Witold | wielkopolskie | ORC | |
15 | Tomasz | mazowieckie | ORC | |
16 | Kuba | mazowieckie | OPEN | |
17 | Zenon | pomorskie | ORC | |
18 | Piotr | pomorskie | ORC | |
19 | Krzysztof | kujawsko-pomorskie | OPEN | |
20 | Maciej | śląskie | OPEN | |
21 | Zbigniew | pomorskie | IMOCA | |
22 | Tomasz | warmińsko-mazurskie | IMOCA |
LISTA STARTOWA DO EDYCJI 2014:
Nr | imię i nazwisko / JACHT | foto | TEAM | GRUPA |
---|---|---|---|---|
1 | Jacek | P | KWR | |
2 | Krystian | Z | KWR | |
3 | Radosław | Z | KWR | |
4 | Ryszard | P | KWR | |
5 | Michał | P | KWR | |
6 | Krzysztof | P | KWR | |
7 | Maciej | P | KWR |